apskaitos tvarkymas

case

Aukšto lygio buhalterinės apskaitos ekspertų komanda bus atsakinga už Jūsų įmonės finansinės atskaitomybės paruošimą nuo pirminių apskaitos dokumentų apdorojimo iki pilnos metinės atskaitomybės pateikimo mokesčių administratoriui ar kitoms institucijoms, paslaugų teikimo laikotarpiu teiksime konsultacijas apskaitos ir mokesčių klausimais. Tai itin naudinga mažoms ir vidutinėms įmonėms, nes leidžia sumažinti bendrovių išlaidas, sutaupyti laiką bei garantuoja įmonės vadovui apskaitos kokybę.

Kuo tai naudinga?
Buhalterinės apskaitos tvarkymas pas mus leis optimizuoti Jūsų įmonės administracines išlaidas, užtikrins stabilumą bei garantuos finansinės atskaitomybės teisingumą.

Jūsų apskaita atitiks visus galiojančius įstatymus ir standartus, nes už ją bus atsakingi aukšto lygio specialistai, turintys praktinio darbo patirtį, nuolat keliantys savo kvalifikaciją. Tokio lygio darbuotojų sunku rasti darbo rinkoje, o daugumai įmonių jie yra tiesiog neįperkami. Bendradarbiavimas su visa mūsų specialistų komanda kainuos žymiai mažiau nei vieno ar kelių analogiškos kvalifikacijos buhalterių įdarbinimas.

Paslaugų užsakymas pas mus taip pat leis išvengti darbuotojų kaitos problemos ir užtikrinti sistemingo apskaitos tvarkymo tęstinumą. Be to nereikės išleisti tūkstančių litų apskaitos programos pirkimui, palaikymui, bei buhalterio apmokymams.

Taigi, mokėsite mažiau už buhalterinės apskaitos tvarkymą, tačiau naudositės brangiai apmokamų specialistų žiniomis bei patirtimi.

Kodėl mes?
UAB Balsofta dirba buhalterinės apskaitos srityje nuo 1998 metų. Per tą laiką subūrėme itin profesionalų kolektyvą bei sukaupėme turtingos patirties sprendžiant klientams kylančius iššūkius bei konsultuojant įmones. Kiekvienas iš ekspertų, tvarkysiančių Jūsų įmonės apskaitą bei teiksiančių Jums konsultacijas turi praktinio darbo patirties buhalterinės apskaitos srityje vidutinėse ir stambiose bendrovėse, yra dirbę Lietuvos ir tarptautinėse kompanijose.

Mes garantuojame Jums teikiamų paslaugų kokybę bei itin konkurencingas kainas.